Стаціонар 24/7

Стаціонар 24/7 – це окремий підрозділ медичного центру “Юніком Медікал”, де проводиться комплексна діагностика та лікування пацієнтів за показаннями профільних лікарів.

  • В наркологічний стаціонар потрапляють пацієнти з алкогольною чи наркотичною залежністю та потребують тривалого лікування, що включає дезінтоксикацію чи детоксикацію, кодування (підшивку), психотерапію та реабілітацію. А також пацієнти, які не можуть самостійно витримати декілька днів тверезості, без наркотиків перед процедурою кодування (підшивки).
  • В неврологічний стаціонар потрапляють пацієнти з патологіями та гострими станами: неврози, хронічні болі, епілепсія, порушення роботи вестибулярного апарату, загострення переферичних нервів, сильні головні болі. А також пацієнти, що потребують реабілітації після інсульту, складних черепно-мозкових травм, операцій, травм спиного мозку
  • В реанімацію та палату інтенсивної терапії потрапляють пацієнти у важких та критичних станах, що потребують максимального та постійного контролю, стабілізації життєвих функцій організму. Також сюди потрапляють пацієнти в коматозних станах, після анестезії тощо.

В цілодобовому стаціонарі “Юніком Медікал” завжи присутні:

  • Черговий лікар відповідного профілю.
  • Медичний персонал (медичні сестри, санітари), які відповідальні за виконання медичних маніпуляцій, догляд за пацієнтами, чистоту та стерильність приміщення, інструментарію.

Умови розміщення в стаціонарі “Юніком Медікал” в Києві

Стаціонар “Юніком Медікал” відповідає всім законодавчим, медичним, санітарним нормам. В палатах створені комфортні умови для перебування пацієнтів.

Види палат:

  • Загальні – оснащені ліжками з ортопедичними матрацами, приліжковими тумбочками, кондиціонерами, телевізором, індивідуальними комплектами постільної білизни, рушниками. В кожній палаті є безкоштовний Wi-Fi.
  • Двомісні – оснащенні, як загальні палати. Але максимальна кількість пацієнтів в палаті – два.
  • Одномісні VIP-палати – палати підвищеного комфорту, оснащені великим двоспальним ліжком з ортопедичним матрацом, індивідуальним комплектом постільної білизни та рушників, шафою, телевізором, окремою ванною кімнатою. В палаті є безкоштовний Wi-Fi.
  • Палата реанімації та інтенсивної терапії – палата з особливим санітарно-епідеміологічним режимом, оснащена спеціальною апаратурою для контролю, підтримання, корекції життєвих функцій пацієнтів в важких та критичних станах.

Вартість лікування в стаціонарі медичного центру «Юніком Медікал» в Києві

Перш ніж надійти на лікування в стаціонар медичного центру «Юніком Медікал», пацієнта оглядають в приймальному відділенні, призначають необхідні аналізи та методи діагностики. Далі пацієнта направляють на лікування до того чи іншого виду стаціонару. Вид палати пацієнт обирає самостійно.

Вартість лікування у будь-якій палаті включає: перебування в палаті, медикаменти, цілодобовий догляд, терапію, лікування, харчування, виписка.

В вартість не входить: індивідуальний пост, додаткові медичні препарати та діагностика, що необхідні в індивідуальних випадках.

Вартість лікування залежить від виду захворювання, необхідного періоду лікування, видів та частоти діагностики, встановленого плану лікування тощо.

З цінами на лікування в стаціонарі «Юніком Медікал» можна ознайомитися в нашому прайсі, але краще звернутися за консультацією до нашого центру за цілодобовим номером телефону +38 (095) 612-03-03