Лікування ігроманії

Лікування ігроманії - Юніком Медікал

Основна мета лікування ігроманії – усунути маніакальну потребу перебувати в стані азартного екстазу, отримати контроль над емоціями та поведінкою пацієнта, стабілізувати його психічний стан, нормалізувати сон та усунути нервозність, дратівливість та перепади настрою.

В медичному центрі «Юніком Медікал» надають кваліфіковану допомогу людям, що попали в сильну залежність від ігор. Комплексний підхід до діагностики та лікування дозволяє побороти залежність назавжди при відповідній мотивації у пацієнта.

Етапи лікування ігроманії в “Юніком Медікал”:

  • Діагностика – перший і найважливіший етап лікування. Суть діагностичного процесу полягає в оцінці фізичного та психічного стану пацієнта. Для оцінки фізичного стану пацієнта стандартний діагностичний тест включає: загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, ЕКГ, обстеження у лікаря тощо.

З метою оцінки психічного стану пацієнта стандартний діагностичний тест включає психодіагностику (психологічні тести, що визначають рівень залежності, ступінь його впливу на психічне здоров’я, ознаки психічних розладів, наявність депресії, рівень мотивації до одужання, рівень самокритики та волі).

Після діагностики результати аналізуються наркологом-психотерапевтом з метою розробки стратегії та плану лікування. Якщо діагноз виявляє серйозні відхилення в аналізах, наявність факторів ризику або хронічних супутніх захворювань, при необхідності проводяться додаткові обстеження або призначається лікування цих супутніх захворювань.

  • Фармакотерапія – на початку лікування проводять фармакологічну стабілізацію психічного стану пацієнта. За допомогою ліків досягається рівновага, усувається стрес, напруга, депресія тощо. Тільки після того, як пацієнт знову зможе сприймати, аналізувати та адекватно реагувати на події, можна переходити до наступного етапу лікування.

  • Психотерапія:

Індивідуальна психотерапія передбачає індивідуальну роботу нарколога-психотерапевта з пацієнтом. Лікар навчає пацієнта, як жити й працювати в стресі, щоб зберегти цілісність особистості та набути зрілого ставлення до інших людей. Пацієнт разом із психотерапевтом складає план щоденних занять, які він повинен виконувати на етапі амбулаторного лікування.

Педагогічна психотерапія – допомагає виявити причину захворювання. Пацієнтів інформують про фізичні, психічні, професійні та соціальні наслідки залежності від ігор. Вони також навчаються правилам поведінки під час утримання. Пацієнти дивляться спеціальні фільми про наслідки азартних ігор.

Групова психотерапія – це робота психотерапевта з групою пацієнтів з метою вирішення внутрішніх конфліктів пацієнта, усунення напруги та корекції поведінкових розладів. Цей тип психотерапії дозволяє пацієнтам зрозуміти, що вони не самотні у своїх проблемах і що їх проблеми не можна вирішити.

Сімейна психотерапія – це метод надання психологічної допомоги, коли психотерапевт працює з членами сім’ї пацієнта та зосереджується на розв’язанні проблем у міжособистісних сімейних стосунках та усуненні конфліктів між членами сім’ї.

  • Психологічна блокада – процес з елементами гіпнозу.

  • Амбулаторне лікування – після виписки пацієнта із лікарні починається фаза амбулаторного лікування. Амбулаторне лікування включає регулярні щомісячні огляди та постійну підтримку проти рецидивів. Пацієнт залишається на зв’язку з лікарями “Юніком Медікал” та за необхідності отримує необхідні поради та допомогу.

Ігроманія – це хвороба, яку потрібно лікувати якомога раніше під керівництвом професіоналів. Команда лікарів “Юніком Медікал” готова прийти на поміч навіть у найскладніших ситуаціях.

Зверніться до нас за допомогою прямо зараз: +38 (095) 612-03-03

Детально з усіма видами послуг та їх цінами Ви можете ознайомитись на сторінці «Прайс-лист»

Запитайте лікаря

Ви можете поставити будь-яке запитання нашим лікарям.