Лікування панічних атак

Лікування панічних атак - Юніком Медікал

Панічна атака – гострий стан, обмежений у часі тривалістю від 5 до 30 хвилин. У той же час панічний напад може проходити набагато довше. В основі панічного розладу лежить тривога, рівень якої зашкалює.

Панічні атаки не є небезпечною патологією, але можуть істотно погіршувати якість життя людини, викликати депресію.

Симптоми панічної атаки

Психологічні: гостре відчуття страху і тривоги, страх смерті, втрати контролю, страх зійти з розуму.

Фізіологічні: прискорене серцебиття, відчуття нестачі повітря, комку в горлі, зміна артеріального тиску, відчуття жару або холоду, мурашок, зменшення чутливості певної частини тіла, нудота, різкий головний біль, відчуття нерізкого зору.

Панічна атака може статися у будь-якої людини. Але важливо, що відбувається потім, закріплюється цей рефлекс, повертаються і повторюються напади або, навпаки, затихають.

Лікування панічної атаки в Києві

Ефективне лікування панічних атак можливо тільки шляхом комплексного лікування, що включає фармакотерапію та психотерапію.

В області фармакотерапії існує велика група серотонінергічних препаратів, які є як антидепресантами, так і протівотревожнимі засобами. В даному випадку завдання лікаря – підібрати потрібний препарат, який протягом курсу зніме панічні напади.

При психотерапії приділяється увага психологічним факторам, щоб визначити причини реакції, а також навчити людину справлятися зі схожими ситуаціями без лікарської допомоги.

У медичному центрі «Юніком Медікал» працюють професійні психотерапевти, які проводять діагностику та лікування панічних атак за допомогою медикаментозної, когнітивно-поведінкової, динамічної терапії.

Плюсом є те, що лікування проходить в короткі терміни.

Страждаєте від панічних атак? Не відкладайте проблему, яку можна вирішити дуже швидко!

Запишіться на сеанс до психотерапевта медичного центру «Юніком Медікал»: +38 (095) 612-03-03