Лікування неврозів

Невротичні розлади – це стан, при якому людину турбує підвищена тривога, знижений настрій, апатія, туга, панічні атаки та інші види розладів.

У медичному центрі «Юніком Медікал» такі види порушень лікують досвідчені лікарі-психотерапевти.

Записатися на прийом до лікаря-психотерапевта: +38 (095) 612-03-03

Перед відвідуванням лікаря рекомендується зробити (для прискорення процесу постановки діагнозу і призначення плану лікування):

• дослідження головного мозку (МРТ або КТ)

• загальний та біохімічний аналіз крові, що включає показники вітаміну Д, кортизолу, пролактину та інших гормонів, в основному щитовидної залози.

Якщо вам складно розібратися з видами необхідних аналізів, звертайтеся за первинною консультацією, після якої лікар направить вас на необхідне обстеження: +38 (095) 612-03-03

Навіщо потрібно здавати аналізи і проходити обстеження при лікуванні невротичних розладів?

Неврози – це біопсихосоціальна проблема, тому важливо вже на первинній консультації виявити фактор, який має найбільший вплив на невротичну симптоматику.

Маючи всю необхідну інформацію лікар-психіатр:

• Ставить діагноз

• Призначає план лікування, який включає медикаментозну (прийом транквілізаторів, нейролептиків, антидепресантів) та психотерапевтичну терапію (кількість сеансів психотерапії залежить від ступеня вираженості невротичних відхилень. Бувають випадки, коли одного сеансу достатньо. У той же час бувають тривалі періоди лікування, які тривають рік і навіть більше до повного одужання.

Страждаєте невротичними розладами? Потрібна допомога професіоналів? Запишіться на консультацію до психотерапевта медичного центру «Юніком Медікал» прямо зараз: +38 (095) 612-03-03

Вид послуги Ціна (грн.) Тривалість
Консультація психіатра в медичному центрі800
Консультація нарколога на дому без маніпуляцій 2300-2800