Психіатрія

Психіатрія - Юніком Медікал

Психічні (психіатричні або психологічні) захворювання мають високий рівень поширення серед дорослого населення. Але тільки незначна кількість людей звертається за професійною допомогою.

Психічні розлади проявляються у порушенні мислення, емоційного стану та поведінки.

Коли такі порушення незначні, вони не сильно впливають на якість життя людини, але у випадку гострих проявів – приносять душевні страждання і буквально заважають жити і нормально функціонувати.

В такому випадку рекомендовано звертатися до фахівців з виявлення та лікування психіатричних захворювань.

В медичному центрі “Юніком Медікал” практикують провідні спеціалісти в цій області – лікарі-психіатри. Щоб записатися на прийом до лікаря достатньо зателефонувати за номером телефону: +38 (095) 612-03-03

Які симптоми можуть свідчити про наявність психічних розладів?

Підвищена тривожність, безсоння, поганий апетит, пригніченість, відчуття власної меншовартості, панічні атаки, хронічна втома та апатія, необґрунтований страх, замкнутість, агресія, неконтрольована активність, неадекватність у вчинках та висловлюваннях, галюцинації – це все може бути ознаками психічних розладів.

Такі прояви людина може помічати самостійно або вони можуть бути помітні оточуючим.

В залежності від частоти й тяжкості проявів симптомів слід робити висновки щодо наявності психіатричних порушень та приймати рішення про звернення за допомогою до спеціалістів.

На первинній консультації лікар-психіатр виявляє проблему у пацієнта, проводить діагностику чи направляє на додаткове інструментальне обстеження. Після – складає індивідуальний план лікування.

У разі, коли захворювання необхідно вирішувати медикаментозно, лікар рекомендує лікування у стаціонарі. Бо саме у стаціонарі є можливість цілодобового контролю стану та реакції пацієнта на медикаменти та терапію. В разі виникнення відхилень схема лікування може бути вчасно скоригована для ефективного та скорішого результату.

Якщо психіатрична симптоматика не є гострою, лікар рекомендує лікування амбулаторно чи вдома.

В будь-якому випадку людина сама вирішує, який спосіб лікування обрати.

Методи лікування психічних розладів

Існує декілька різновидів у методах лікування психічних розладів:

 • Фармакотерапія. Пацієнту назначаються психофармакологічні (антидепресанти, нейролептики, транквілізатори), неврологічні та загальнозміцнюючі препарати.
 • Психотерапія. Психотерапевт проводить з пацієнтом лікувальні сеанси, за допомогою чого впливає на його психіку і через психіку на весь організм. Спрямована ця методика на позбавлення від емоційних, соціальних, особистісних проблем. Важливим фактором дієвості психотерапії є усвідомлення проблеми та бажання її вирішити.
 • Загальна терапія (дієта, зміна розпорядку дня, фізіотерапія). Пацієнту призначаються та рекомендуються лікувальні масажі, фізкультура, спеціальна дієта, режим дня для балансування роботи та відпочинку.

В психіатрії “Юніком Медікал” ефективно лікують такі психологічні захворювання:

 • Депресія
 • Тривожні розлади
 • Розлади особистості
 • Панічні атаки
 • Афективні та поведінкові розлади
 • Розлади харчової поведінки
 • Залежності
 • Психотичні розлади
 • Безсоння
 • Обсесивно-компульсивні розлади
 • Неврози
 • Інші

Стаціонарне та амбулаторне лікування психічних розладів в “Юніком Медікал”

Психіатричний стаціонар Юніком Медікал оснащений всим необхідним для ефективного лікування. Головною перевагою стаціонару є можливість проведення інтенсивного курсу лікування та цілодобовий нагляд за пацієнтом, за його прогресом та можливість оперативного коригування плану лікування. При амбулаторному лікуванні використовують більш «м’які» методи, які не заважають звичайному розпорядку життя пацієнта.

Терміни лікування є індивідуальними та залежать від стану пацієнта та тяжкості форми захворювання.

Після лікування у стаціонарі чи амбулаторно лікар-психіатр рекомендує підтримуючі медикаменти та періодичні візити до лікаря. Це необхідно для максимального закріплення результату та повного одужання.

Вартість залежить від терміну лікування, тяжкості захворювання та необхідних медикаментів.

Якщо у Вас чи у близьких наявні симптоми психологічних розладів, не витрачайте час та власне життя на вирішення проблеми самотужки, довіртеся професіоналам Юніком Медікал: +38 (095) 612-03-03

Вид послуги Ціна (грн.) Тривалість
Консультація психіатра в медичному центрі 800 до 1 години
Консультація психіатра на дому без маніпуляцій 2300-2800 до 1 години
Сеанс психотерапії 8001 сеанс