Догляд за онкохворими

Догляд за онкохворими - Юніком Медікал

Онкологія – розповсюджена хвороба серед населення всього Світу. Такий діагноз, як рак, важко витримати спокійно. Це стресова ситуація для хворого та його близьких.

Зазвичай лікування займає багато часу та дуже часто хворі потребують спеціального догляду, бо стають немобільними, психологічно вразливими.

В таких випадках пацієнти чи їх рідні звертаються за послугами до доглядальниць чи в спеціалізований заклад, де передбачений експертний догляд за онкохворими.

У відділенні паліативної допомоги “Юніком Медікал” надають професійні послуги з догляду за онкохворими.

Організація догляду включає поєднання медикаментозної, фізичної та психологічної допомоги. Сюди входить контроль режиму прийому ліків та процедур, усунення наслідків малорухомого способу життя, забезпечення гігієни та порядку прийому їжі та рідини.

Медичний аспект включає контроль з боку персоналу клініки, забезпечення чіткого режиму прийому ліків, проходження оздоровчих процедур.

Психологічний аспект включає як тактичне відношення персоналу до хворого, так і сеанси психотерапії для вмотивування людини жити далі, мати надію на одужання тощо.

Для родичів пацієнтів також передбачений психологічний супровід з метою навчання жити, спілкуватися, піклуватися та підтримувати хворого.

В “Юніком Медікал” створені сприятливі умови по догляду за онкохворими, є палати паліативної допомоги (загальні, двомісні або одномісні), укомплектовані всім необхідним. В палатах хворим надається цілодобовий контроль. В складних випадках може бути закріплений індивідуальний пост нагляду. В штаті – підготовлений та досвідчений медичний персонал, лікарі різного профілю, процедурні кабінети тощо.

Якщо Ви або рідні потребують спеціалізованого догляду, зверніться до нас, проконсультуємо та допоможемо: +38 (095) 612-03-03

Вид послуги Ціна (грн.) Тривалість
Перебування в загальній палаті з лікуванням*27001 доба
Перебування в двомісній палаті з лікуванням*40001 доба
Перебування в одномісній VIP-палаті з лікуванням*45001 доба
*Вартість включає: перебування в палаті, медикаменти, лікування, цілодобовий догляд, харчування. В вартість не входить: індивідуальний пост, додаткові медичні препарати та діагностика, що необхідні в індивідуальних випадках.