Догляд після інсульту

Догляд після інсульту - Юніком Медікал

Більшість людей, що перенесли інсульт, мають надзвичайно високу ймовірність розвитку тих чи інших ускладнень.

Найчастіше виникають порушення роботи опорно-рухової системи, мовного апарату, втрачається чутливість деяких ділянок тіла, може виникнути параліч, порушується зір, страждає пам’ять. Досить ймовірно виникають інфекції сечових шляхів, пневмонія, лихоманка, тромбоз глибоких вен (ТГВ) кінцівок тощо. Збільшують ризик проблем зі здоров’ям фактори віку, ожиріння, цукрового діабету та супутні захворювання.

З боку психічного стану може спостерігатися депресія, занепад сил, втрата зацікавленості до життя, поганий настрій та апатія.

Тому для мінімізації ризику ускладнень та забезпечення відновлення роботи організму пацієнти прибігають до послуг з професійного догляду після інсульту.

У відділенні паліативної допомоги “Юніком Медікал” застосовують різні підходи до супровідного лікування інсульту, догляду в післяінсультному періоді з різним рівнем наслідків.

Для кожного пацієнта визначається стратегія лікування, спрямована на підтримання фізіологічних функцій, запобігання ускладненням (чи боротьби з ними).

Як доглядають за хворими після інсульту в Юніком Медікал в Києві

В першу чергу догляд за такими пацієнтами здійснюється досвідченим медичним персоналом, який володіє спеціальними знаннями та навичками у цій сфері.

З метою відновлення важливих систем організму хворих, застосовуються:

  • Медикаментозні заходи. Дотримується відповідний порядок прийому медикаментів, призначених лікарем.
  • Гігієнічні заходи. Враховуючи, що після інсульту людина часто стає нерухливою або лежачою, забезпечується регулярна гігієна, що включає щоденний туалет, догляд за тілом, зміну постільної білизни та одягу, перевертання для запобігання пролежнів.
  • Харчування. Встановлюється спеціальний режим приймання їжі, призначається дієта, визначається спосіб подачі чи приготування (в залежності від стану, хворих часто годують подрібненою їжею).
  • Фізіотерапевтичні заходи. Проводяться щоденні тренування з відновлення навичок ходьби, рухів, дрібної моторики, письма, мовлення тощо.
  • Психотерапевтичні заходи.

Догляд та відновлення після інсульту – тривалий, кропіткий процес, що потребує терпіння, старанності та професійного підходу.

В “Юніком Медікал” під наглядом та контролем спеціалістів відновлення відбувається на багато швидше, ніж в домашніх умовах.

Вам чи близьким потрібна допомога? Зверніться до нас прямо зараз: +38 (095)612-03-03

Вид послуги Ціна (грн.) Тривалість
Перебування в загальній палаті з лікуванням* 27001 доба
Перебування в двомісній палаті з лікуванням* 40001 доба
Перебування в одномісній VIP-палаті з лікуванням* 45001 доба
*Вартість включає: перебування в палаті, медикаменти, лікування, цілодобовий догляд, харчування. В вартість не входить: індивідуальний пост, додаткові медичні препарати та діагностика, що необхідні в індивідуальних випадках.