Паліативна допомога

Паліативна допомога – це спеціалізована медична допомога людям, які живуть із серйозною хворобою. Цей вид допомоги спрямований на полегшення симптомів хвороби та стресу, викликаного нею. Мета – полегшити страждання, покращити якість життя як пацієнта, так і його сім’ї.

Дуже часто, перебуваючи у важкому стані, коли лікування хвороби не дає результатів, людина втрачає надію, з’являються симптоми депресії, хронічної втоми, пропадає апетит, виникають труднощі зі сном, виникає тривога. Навіть близькі люди не знають, що робити в подібних ситуаціях.

В таких випадках необхідна кваліфікована паліативна допомога, спрямована на полегшення болі, мотивування до життя та боротьби за нього, поліпшення відносин з рідними. Допомога також надається рідним пацієнта, яким потрібен правильний настрій та план дій, щоб підтримати свого рідного під час складної хвороби.

Надання паліативної допомоги в медичному центрі “Юніком Медікал” в Києві

В медичному центрі «Юніком Медікал» паліативну допомогу надають кваліфіковані, досвідчені саме в цьому напрямку, лікарі, медичні сестри та інші спеціалісти.

Персонал з паліативної допомоги працює з іншими лікарями пацієнта для надання додаткового рівня підтримки. Паліативна допомога базується на потребах пацієнта, а не на його прогнозі. Вона доречна в будь-якому віці та на будь-якій стадії важкої хвороби, і може бути надана разом із основним лікуванням.

Спеціалісти з паліативної допомоги лікують людей, що зіткнулися з такими хворобами, як рак , серцева недостатність (ХСН) , хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ) , хвороби нирок , хвороби Альцгеймера, Паркінсона, аміотрофічний бічний склероз (ALS) та багато інших .

В медичному центрі «Юніком Медікал» використовують такі методи паліативної допомоги:

  • Зменшення болю.
  • Підтримка організму за допомогою ліків.
  • Емоційна, духовна підтримка.
  • Психологічна підтримка рідних.
  • Догляд.

Ці методи та підхід дають можливість надавати комплексну допомогу пацієнтам та їх рідним, включаючи фізіологічні та психологічні фактори, забезпечуючи комфортне місце перебування, зменшення симптомів та болю, цілодобовий догляд за фізичним та психологічним станом пацієнта.

Паліативна допомога може надаватися як в стаціонарі, так і амбулаторно.

Якщо ваша близька людина потребує паліативної допомоги, зверніться до професіоналів “Юніком Медікал”: +38 (095) 612-03-03