Виведення із запою в клініці

Виведення із запою в клініці - Юніком Медікал

Залежно від стану людини, ситуації, в якій він опинився, тривалості запою, приймається рішення про виведення із запою в стаціонарі або вдома.

Якщо у людини спостерігаються різкі перепади артеріального тиску, сильні болі в серці, психологічні порушення, різного роду галюцинації, “біла гарячка”, алкогольна кома, тривалий період запою (більше 7 днів), такій людині потрібна госпіталізація і первинна медична допомога – детоксикація від алкоголю (виведення з запою в стаціонарі).

Також стаціонарний метод виведення із запою рекомендований пацієнтам, яким необхідна ізоляція, де гарантовано будуть створені всі умови для поступового, безболісного виходу з запою (наприклад, якщо в домашніх умовах людина боїться зірватися на наступний день після “крапельниці від алкоголю”).

Виведення із запою в стаціонарі наркологічної клініки “Юніком Медікал”

У стаціонарі наркології “Юніком Медікал” проводять кваліфіковану терапію пацієнтів, у яких спостерігаються проблеми з алкоголем.

Етапи виведення з запою в стаціонарі:

  1. Вияв бажання і згоди людини перервати запій.
  2. Закріплення за пацієнтом лікаря-нарколога, який буде супроводжувати його протягом періоду перебування в стаціонарі.
  3. Обстеження та діагностика стану пацієнта (визначається загальний стан пацієнта, неврологічний статус, вимірюється артеріальний тиск, пульс, пальпуються внутрішні органи, беруться необхідні аналізи).
  4. Підбір медикаментів для дезінтоксикації.
  5. Проведення дезінтоксикації – постановка крапельниць з необхідними препаратами.
  6. Психотерапевтичний етап.

Найчастіше в умовах стаціонару застосовують 7-10 препаратів для максимального відновлення організму пацієнта, надають цілодобовий медичний контроль за станом організму, стежать за режимом прийняття рідини, їжі і сну.

Висновок із запою в стаціонарі «Юніком Медікал» може здійснюватися амбулаторно (2-3 години в клініці) або в умовах тривалого перебування в палаті (кілька діб)

У клініці є кілька варіантів палат:

  • Загальні;
  • Двомісні;
  • Одномісні VIP-палати.

Вартість перебування в палатах різниться в залежності від виду палати, але в кожному разі включає консультації профільних лікарів, загальну діагностику та обстеження, медикаменти, лікування, догляд та цілодобовий медичний нагляд.

Переваги виведення із запою в стаціонарі

У порівнянні з процедурою виведення із запою вдома, в стаціонарі пацієнт отримує цілодобовий медичний нагляд та умови, що сприяють поступовому, максимально ефективному відновленню і очищенню організму.

Також пацієнт отримує загально зміцнювальну терапію.

Дезінтоксикація від алкоголю в стаціонарі дозволяє гарантовано сформувати “коротку тверезість” (3-4 дні без алкоголю) і далі, при необхідності, перейти до формування “тривалої тверезості” (лікування від алкогольної залежності). У той час як при виведенні із запою вдома, людина може зірватися після того, як її “прокапали”.

Якщо вам або близьким потрібна термінова допомога з виведення із запою в стаціонарі або вдома, не відкладайте, звертайтесь за цілодобовим телефоном наркології “Юніком Медікал”: +38 (095) 612-03-03

Прийом в стаціонар – цілодобово

Виїзд лікаря додому – в будь-який час доби

Виклик бригади для госпіталізації – цілодобово

Вид послуги Ціна (грн.) Тривалість
Що потрібно знати
1.Навіщо мені потрібно заповнення?

Якщо порожнину не відновити, ця порожнина буде продовжувати розширюватися – з часом потрапляючи у ваш нервовий канал. Це може бути болісно боляче. Однак це також може призвести до страшних проблем, таких як абсцес або інфекція. Також може знадобитися заміна старих пломб або фіксація відколотих зубів. Найважливіша причина раннього виправлення порожнини – це уникнення болючого і дорогого кореневого каналу.

2.Композитне заповнення

Це може бути болісно боляче. Однак це також може призвести до страшних проблем, таких як абсцес або інфекція. Також може знадобитися заміна старих пломб або фіксація відколотих зубів. Найважливіша причина раннього виправлення порожнини – це уникнення болючого і дорогого кореневого каналу.

3.Як дізнатися, чи здорові мої зуби?

Також може знадобитися заміна старих пломб або фіксація відколотих зубів. Найважливіша причина раннього виправлення порожнини – це уникнення болючого і дорогого кореневого каналу.

Запитайте лікаря

Ви можете поставити будь-яке запитання нашим лікарям.