Виведення із запою на дому

Запій – стан, притаманний хворим на алкоголізм, коли людина тривалий час випиває і не може самостійно кинути пити.

Перебуваючи в стані абстинентного синдрому (похмілля), який може супроводжуватися тривогою, депресією, головним болем, блювотою, зниженням або підвищенням артеріального тиску або пульсу, людина «поправляє здоров’я» черговою чаркою алкоголю і вже в наступні дні не може сказати собі «стоп» і продовжує пити, збільшуючи дози алкоголю. Так виникає запій.

Запій може тривати кілька днів і навіть місяць. При цьому організм людини дуже страждає, можуть загострюватися або виникати серцево-судинні захворювання, захворювання печінки та інші ускладнення. В даному випадку вихід із запою стає вкрай необхідним заходом для порятунку життя людини.

Для того, щоб зупинитися і вийти з запою, в першу чергу, запій необхідно визнати і захотіти вийти з цього стану.

Людина може обрати для себе один з варіантів виходу з цього стану:

  • Домашній варіант, коли споживання алкоголю поступово знижується до повної відмови від нього. При цьому людина повинна пити багато рідини і спати.
  • Лікарський варіант, коли виведенням із запою займаються фахівці вдома у пацієнта або в стаціонарі спеціалізованої клініки.

Команда наркологічного центру “Юніком Медікал” вже багато років займається виведенням із запою на дому в Києві і Київській області.

Якщо у вас або у ваших близьких трапилася така проблема, як запій, не відкладайте, зверніться до професіоналів, які швидко і ефективно “поставлять на ноги” і зупинять цей згубний процес.

Цілодобовий телефон для виклику лікаря додому, виклику бригади для госпіталізації, отримання консультації з питання виведення із запою: +38 (095) 612-03-03

Етапи виведення із запою на дому:

  1. Згода та бажання людини перервати запій.
  2. Виклик кваліфікованого лікаря додому.
  3. Діагностика стану пацієнта (визначення загального стану пацієнта, неврологічного статусу, вимірювання артеріального тиску, пульсу, пальпація внутрішніх органів).
  4. Підбір медикаментів для дезінтоксикації.
  5. Проведення дезінтоксикації – постановка крапельниць з необхідними препаратами.

До складу “крапельниці від запою” входять різні препарати (в залежності від стану пацієнта), які забирають токсини, продукти розпаду та інтоксикації, а також наповнюють організм вітамінами для відновлення організму, сечогінні препарати для природного виведення токсинів, седативні препарати для зменшення вегетативної дисфункції, а також препарати, які нормалізують роботу печінки, рівень цукру, артеріальний тиск.

При виведенні із запою вдома обов’язково враховуються:

  • Вік пацієнта.
  • Тривалість алкоголізації.
  • Супутні патології, хронічні захворювання пацієнта.

Якщо стан пацієнта і анамнез дозволяють, виведення із запою пройде успішно вдома. Якщо у пацієнта є яскраво виражена патологія, то рекомендовано подальше лікування в стаціонарі.

Також в стаціонар потрапляють “складні пацієнти” з ознаками алкогольної коми, з сильним падінням тиску, яке неможливо відкоригувати в домашніх умовах, з епілепсією або “білою гарячкою”.

Основною перевагою виведення із запою в стаціонарі є цілодобове спостереження і миттєва реакція лікаря на зміну стану пацієнта.

Інформація та ціни на виведення із запою в стаціонарі наркологічної клініки “Юніком Медікал” тут або по телефону +38 (095) 612-03-03

Пам’ятайте, що виведення із запою вдома – це первинна медична допомога, при якій відбувається дезінтоксикація організму.

Така процедура не здатна прибрати залежність, знизити потяг до алкоголю. Бажаний результат досягається тільки медикаментозним або психотерапевтичним методом лікування алкоголізму.

Також важливо знати, що допомогу повинні надавати тільки кваліфіковані фахівці. При домашніх методах завжди є ризик ускладнень, втрати контролю над ситуацією, у хворого може статися інфаркт, інсульт, сильне отруєння з наступним летальним результатом.

В наркології “Юніком Медікал” працюють досвідчені наркологи, які допоможуть вам або вашим близьким впоратися із запоєм в будь-який час: +38 (095) 612-03-03

Виїзд лікаря – цілодобово

Прибуття за адресою – через 50 – 60 хвилин після виклику.

Ціни на виведення із запою на дому в Києві та Києвській області:

Вид послуги Ціна (грн.) Тривалість
Виведення із запою на дому (м. Київ) 3700-3900
Виведення із запою на дому (Київська обл.)3700-3900