Лікування в стаціонарі

Наркологічний центр “Юніком Медікал” надає повноцінну стаціонарну допомогу пацієнтам, яким потрібне лікування від алкогольної залежності.

Стаціонар “Юніком Медікал” повністю відповідає всім нормам та стандартам надання наркологічної допомоги.

Лікування в стаціонарі передбачає комплекс заходів і методик в спеціалізованій установі, де створені всі умови для ефективного подолання алкогольної залежності.

Дуже часто, перебуваючи в домашніх умовах, людина не може самостійно впоратися зі згубною звичкою через відсутність контролю, неможливість подолати потяг, відсутність належної підтримки з боку близьких. У такій ситуації без стаціонарної допомоги не обійтися.

Стаціонарне лікування також показане “складним” пацієнтам, у яких часто трапляються запої, спостерігаються супутні патології (алкогольний психоз – “біла гарячка”, серйозні порушення роботи серця, печінки, центральної нервової системи і т.д.), які вже мали досвід лікування алкогольної залежності, але зірвалися.

Залежно від стану пацієнта, він може приїхати в клініку самостійно або в супроводі родичів.

У деяких випадках (сильне алкогольне сп’яніння, алкогольний психоз, прояв інших ускладнень, викликаних надмірним вживанням алкоголю) потрібен лікарський супровід. У даній ситуації лікар наркологічної кініки “Юніком Медікал”, приїжджаючи на виклик, супроводжує пацієнта в стаціонар.

Потрібне транспортування в стаціонар для лікування алкогольної залежності? Телефонуйте прямо зараз: +38 (095) 612-03-03

Надходження в стаціонар для лікування алкогольної залежності

Після надходження в стаціонар “Юніком Медікал”, лікар-нарколог оглядає пацієнта, проводить з ним бесіду (якщо стан пацієнта дозволяє) або з його родичами, здійснює комплекс діагностичних заходів (робить кардіографію, вимірює рівень цукру в крові, пульс, рівень артеріального тиску тощо).

Отримавши клінічну картину, лікар складає індивідуальний лікувальний план, де вказує термін перебування в стаціонарі, необхідні медичні препарати і терапевтичні процедури, режим для пацієнта.

Термін перебування в наркологічному стаціонарі залежить від “складності” пацієнта, тому кількість днів перебування може бути різним. У більшості випадків він становить 3-5 днів, але іноді потрібен тривалий курс лікування і реабілітації, в такому випадку термін перебування може досягати 15-30 днів.

Як відбувається лікування алкоголізму в стаціонарі

Після надходження в наркологічний стаціонар “Юніком Медікал” пацієнт проходить процедуру дезінтоксикації (“крапельниця від алкоголю”). Мета цієї процедури – вивести з організму продукти розпаду алкоголю.

Потім слідує проведення метаболічної і загальнозміцнюючої терапії. Залежно від показань вводяться крапельниці з вмістом препаратів для підтримки нервової системи, печінки (гепатопротектори, спрямовані на нормалізацію роботи печінки, церебропротектори, спрямовані на нормалізацію роботи ЦНС, головного мозку і периферичних нервів).

Призначаються препарати, що пригнічують потяг до алкоголю, вирівнюють емоційний стан (препарати седативної групи: нейролептики, транквілізатори, антидепресанти). Вибір препаратів здійснюється в залежності від стану і провідної симптоматики пацієнта.

Додатково проводиться психоемоційна корекція. Лікар-психотерапевт проводить лікувальні, психотерапевтичні бесіди, розмови, які поліпшують психоемоційний стан пацієнта та формують мотивацію на ведення тверезого спосібу життя, на відмову від алкоголю.

При необхідності проводяться більш глибинні варіанти психотерапії з використанням аналітичних методик, застосовуються когнітивно-поведінкові методи психотерапії (научіння тверезого життя).

Крім психотерапії часто рекомендуються протирецидивні методои лікування (введення препаратів не сумісних з алкоголем, таких як Еспераль, Вівітрол).

Також під час лікування алкогольної залежності в стаціонарі, при наявності супутніх патологій, проводиться огляд вузькопрофільними лікарями, наприклад, кардіологом, гастроентерологом. Після чого призначається відповідне лікування.

Переваги лікування алкоголізму в стаціонарі

  • Цілодобова присутність медичного персоналу.
  • Постійний контроль стану і показників здоров’я пацієнта (контроль за ритмом серця, дихальною функцією організму тощо).
  • Відсутність доступу до спиртного, що гарантує неможливість зриву пацієнта.
  • Чітке дотримання режиму терапевтичних заходів, прийому препаратів, режиму прийняття їжі і рідини, що значно впливає на ефективність лікування від алкоголізму
  • Інтенсивність лікування. Перебуваючи в стаціонарних умовах, пацієнт сконцентрований на лікуванні і якнайшвидшому одужанні, ніхто та ніщо не відволікає його від цього процесу. Також є повна гарантія своєчасного і чіткого виконання всього плану лікування.
  • Можливість внести корективи в план або стратегію лікування пацієнта, якщо така необхідність виникне в процесі лікування.

Вартість лікування алкогольної залежності в стаціонарі в Києві

Вартість лікування алкогольної залежності в стаціонарі безпосередньо залежить від умов розміщення (загальна, двомісна, одномісна ВІП-палата), терміну перебування в стаціонарі, додаткових потреб пацієнта.

У вартість лікування в стаціонарі “Юніком Медікал” входить: перебування в палаті, консультації профільних лікарів, загальна діагностика і обстеження, медикаменти, лікування, догляд та цілодобовий медичний контроль.

Ціни на стаціонарне лікування алкогольної залежності

Вид послуги Ціна (грн.) Тривалість