Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму - Юніком Медікал

Алкоголізм – складне захворювання, головна особливість якого полягає в непереборному потязі до речовини – алкоголю (етанолу).

Не варто сприймати його як згубну звичку, яку можна подолати самостійно або за допомогою умовлянь.

Це саме хвороба, яка вимагає втручання лікарів-професіоналів якомога раніше.

Лікування алкогольної залежності в наркологічному центрі “Юніком Медікал” в Києві

У наркологічному центрі “Юніком Медікал” використовують всі сучасні методи лікування алкоголізму, включаючи медикаментозне кодування і психотерапію, які дозволяють позбутися від бажання вживати алкоголь.

Найбільш ефективним методом лікування є проходження курсу в клініці, коли людина проходить кілька етапів відновлення, починаючи від медикаментозного очищення організму до психологічного відновлення, а надалі і до соціальної адаптації.

Кожна людина, яка потребує допомоги (для себе або для близької людини), може безкоштовно отримати попередню консультацію нарколога по телефону: +38 (095) 612-03-03

Перед початком лікування важливо знати:

  • Щоб вилікувати алкоголізм людина повинна виявити бажання лікуватися і визнати свою проблему. Найчастіше люди, які страждають на алкоголізм, заперечують проблему і стверджують про можливість кинути пити самостійно в будь-який момент. У таких випадках необхідна допомога родичів і близьких людей.

Якщо ви не знаєте, з чого почати мотивацію до лікування, зверніться до нарколога Юніком Медікал: +38 (095) 612-03-03

  • Перш ніж почати лікування, людина повинна відмовитися від алкоголю на кілька днів. Кодування людини з синдромом похмілля або в стані алкогольного сп’яніння категорично заборонено, це може привести до нудоти, блювоти, перепадів артеріального тиску, в деяких випадках може привести до необхідності реанімації.

Психотерапевтичні методи також проводити марно, адже перебуваючи в стані сп’яніння, пацієнт не сприйнятливий до сеансів психотерапії.

Терміни тверезості, які повинна витримати людина перед лікуванням:

3 тверезих дня – для кодування до 2 років;

5 тверезих днів – для кодування на більший термін;

7 тверезих днів або більше – для проходження курсу психотерапії.

  • У разі запою і неможливості зупинитися, необхідно провести процедуру очищення (детоксикації від алкоголю) в клініці або вдома. Після чого можна зробити кодування в той же день.
  • Лікувати алкоголізм можна в клініці або вдома.

Медикаментозне лікування проводиться амбулаторно (присутність пацієнта в лікарні протягом 2-3 годин) або на дому (до пацієнта приїжджає лікар з клініки. Виїзд можливий по Києву і області).

У разі кодування на тривалий термін методом імплантації препарату (вшивання), рекомендовано приїжджати в стаціонар.

  • Психотерапевтичне лікування алкоголізму виконується в стаціонарі. Робота з клінічним психологом або психотерапевтом ефективніше в умовах клініки. Коли пацієнт перебуває на території лікаря, це допомагає працювати за стандартами методики, що важливо, наприклад, при кодуванні за методом Довженка з використанням гіпнозу.

Процес лікування від алкогольної залежності

Після проходження періоду тверезості або після процедури дезінтоксикації, можна приступати до лікування алкоголізму (кодування (підшивка або психотерапевтичне лікування)).

Для медикаментозного кодування використовуються оригінальні сертифіковані препарати Дісульфірам, Еспераль, Вівітрол. Дані препарати вводяться ін’єкційно під лопатку або в вену. Через кілька годин після процедури пацієнт може самостійно їхати додому навіть за кермом (за умови кодування без провокації).

При психотерапевтичному лікуванні алкоголізму, з пацієнтом працює психолог або психотерапевт, який здатний скорегувати саме бажання, прибрати або істотно знизити потяг до алкоголю. Головна відмінність психотерапії – це можливість подіяти назавжди, в той час як кодування імплантом блокує можливість вживати алкоголь, але не позбавляє від бажання.

Якщо вам необхідна кваліфікована лікарська допомога з лікування алкоголізму, не відкладайте, звертайтеся в Юніком Медікал прямо зараз: +38 (095) 612-03-03

Лікар психіатр-нарколог надасть загальні рекомендації по методиці лікування і озвучить ціну лікування, якщо анамнез дозволяє.

Ціни на лікування алкоголізму в Києві в “Юніком Медікал”

Вид послуги Ціна (грн.) Тривалість
Консультація нарколога/психіатра в медичному центрі800 до 1 год.
Консультація нарколога у разі надходження на лікування в стаціонарі чи амбулаторнобезкоштовнодо 1 год.
Попередня консультація з наркологом по телефону з приводу методів лікування, мотивації тощобезкоштовнодо 1 год.
Консультація на дому без маніпуляцій (нарколог, психіатр, психотерапевт на дім) 2300-2800до 1 год.
Виведення із запою на дому (м. Київ)3000
Виведення із запою на дому (Київська обл.)3500
Вивід із запою (лікування синдрому відміни) АМБУЛАТОРНО 2200 - 28002-3 год.
Перебування в загальній палаті з лікуванням*27001 доба
Перебування в двомісній палаті з лікуванням*40001 доба
Перебування в одномісній VIP-палаті з лікуванням*45001 доба
Ін'єкція блокатора, що містить Дисульфірам (від 1 до 3 років)6000-80001 сеанс
Кодування "Імплант" (підшивка)10000 - 12000 1 сеанс
Кодування методом гіпнозу9000 - 12000 1-3 сеанси
Кодування за методом Довженка6000 1 сеанс
Двоетапне кодуваннявід 80001 сеанс
Розкодування від алкоголю 3000 1 доба