Вывод из запоя в клинике

Вывод из запоя в клинике - Юником Медикал

Одним из вариантов улучшения косметического вида вашей улыбки является замена пломб металлического цвета на пломбы зубной или «белого цвета». Это безопасная процедура, которая предусматривает, что один из наших стоматологов устраняет любой кариес с вашего зуба, вынимает металлическую или амальгамовых пломбу и вместо нее размещает цветную пломбу. Новая начинка изготовлена ​​из очень твердого вещества и выдержит усилия во рту, когда вы кусаете и жуете течение длительного периода времени. Это позволит вам улыбаться, не имея в виду металлического блеска, придавая зубам более общий естественный вид.

Як стоматологи, ми вважаємо, що профілактика — це завжди краще, ніж лікування, і завжди заохочуватиме та допомагатиме вам доглядати за зубами, щоб у вас спочатку не розвинувся карієс. Якщо у вас все-таки розпад і вам потрібна начинка, тоді ми рекомендуємо білі начинки як хороше рішення, яке є як естетичним, так і функціональним.

Чому стоматологічні пломби важливі

Пацієнти часто стикаються з карієсом через неадекватні харчові звички, поганий догляд за порожниною рота вдома або генетику, що призводить до багатьох порожнин. Перш ніж складати план лікування, стоматолог детально перегляне історію хвороби пацієнта та його розпорядок дня, намагаючись виявити будь-які основні проблеми, такі як медичні захворювання, які можуть бути причиною перебільшеного утворення гниття. Відповідно до зібраної інформації вибирається правильний курс лікування, що включає відповідні стоматологічні матеріали, найбільш вигідні індивідуальним потребам кожного пацієнта.

Процедура пломбування зубів

Хоча кожна процедура незначно відрізняється, існує кілька основних вказівок щодо лікування порожнин, і їх дотримуються всі стоматологи.

  1. Пацієнт знеболюється місцевою анестезією, такою як карбокаїн для коротких процедур, лідокаїн для сеансів середньої тривалості та маркаїн для багаторазових пломб. На час лікування пацієнтам, які страждають від занепокоєння, можуть пропонувати закис азоту (сміховий газ). Лише в крайніх випадках пацієнту проводять внутрішньовенну седацію або загальну анестезію, і його можуть направити в більш підходящу стоматологічну установу, таку як лікарня.
  2. Оброблювана ділянка захищена латексним листом, який захищає зуб і зберігає його сухим під час процедури. Це також запобігає потраплянню сміття в ротову область, забезпечуючи комфорт пацієнту. Для множинних пломб, коли для лікування може знадобитися тривалий проміжок часу, використовується прикусовий блок, щоб допомогти пацієнту тримати рот відкритим у розслабленому положенні без будь-яких навантажень на щелепні м’язи.
  3. У випадку композитних пломб відтінок вибирають, щоб точно імітувати зовнішній вигляд зубного ряду.
  4. Розпад видаляється за допомогою високошвидкісного наконечника, повільного наконечника, лазера або комбінації всіх трьох пристроїв. Підготовлену поверхню можна протравити відповідним розчином для видалення залишків бактерій та створення пористого шару для адгезивних цілей. Амальгама або смоляний матеріал розміщують невеликими кроками за допомогою ручних інструментів. Потім поверхня клювання перевіряється і за необхідності регулюється.

Розміщення пломб необхідно для лікування карієсу та продовження довговічності природних зубів. Завдяки сучасним технологіям, які постійно вдосконалюються, розробляються нові методи, які приносять користь пацієнтам та забезпечують їх позитивне здоров’я порожнини рота на все життя.

Вид услуги Продолжительность Цена (грн)
Загальний огляд / загальна консультаціяПерший візитБезкоштовно
Спеціалізований план консультацій та лікуванняВізит200
ЛікуванняВізит300
Лікування 2Візит200 - 300
Послуга1 раз700