Можно ли алкоголь при сахарном диабете? - Юником Медикал

Як ви знаєте, цукровий діабет є досить поширеним захворюванням, так як все частіше і частіше з ним зустрічаємося, і на сьогоднішній день це захворювання має високу тенденцію щорічного зростання.

Для початку, давайте швидко і коротко розберемося. Цукровий діабет буває 2-х основних типів: 1-й тип — це інсулінозалежний тип діабету, коли в організмі спостерігається дефіцит інсуліну через неможливість його зробити; 2-й тип — це діабет, обумовлений зниженням чутливості тканин до інсуліну, хоча сам по собі він може продовжувати вироблятися в достатній кількості.

Так само, як і генетична схильність, і сучасна психосоціальна життя, важливу роль у розвитку цукрового діабету відіграють й інші фактори: малорухливий спосіб життя і переїдання, які ведуть до ожиріння, а також зловживання алкоголем.

Викликають цукровий діабет ефекти алкоголю включають його безпосередню токсичну дію на клітини підшлункової залози, придушення секреції інсуліну і підвищення стійкості до нього, порушення вуглеводного обміну. У зв’язку з цим відбувається надходженням зайвих калорій і порушення функції печінки, що викликає накопичення організмом зайвого жиру. При хронічній алкогольній інтоксикації відбувається атрофія клітин підшлункової залози, які відповідають за вироблення інсуліну, а також придушення самого процесу вироблення та метаболізму цього важливого гормону підшлункової залози.

Алкоголь представляють серйозну небезпеку для людей, у яких вже є цукровий діабет через вираженого гіпоглікемічного ефекту (зниження глюкози крові). За статистикою, 20% всіх випадків тяжкої гіпоглікемії обумовлені прийомом алкоголю. Наприклад, алкогольна вечірка, навіть з невеликими дозами, для хворого на цукровий діабет 1-го типу, призводить вранці не просто до похмілля, а до розвитку ранкової гіпоглікемії, аж до гіпоглікемічної коми. Крім цього, алкоголь може посилювати гіпоглікемічні ефекти лікарських препаратів, які людина приймає.

Хронічне щоденне вживання алкоголю в дозі більше 25 грам в день, в перерахунку на чистий спирт (3 чарки горілки, літр пива, 300 мл вина) значно підвищує ризик захворювання на цукровий діабет. Наприклад, людина середнього віку вживає алкоголь більше 4-х разів на тиждень має на 50% більше ризику розвитку цукрового діабету в порівнянні з тим, хто випиває раз в тиждень. А вживання великих доз алкоголю за короткий проміжок часу, що призводить до важкої алкогольної інтоксикації, підвищує ризик розвитку захворювання на чверть. Що стосується виду алкогольного напою, то ризик розвитку цукрового діабету на тлі міцних алкогольних значно вище, ніж при вживанні слабоалкогольних напоїв, якщо, звичайно, не розглядати різну сурогатну і хімічну слабкоалкогольну продукцію.

З тим, що алкоголь може викликати розвиток цукрового діабету ми з вами розібралися. Але що робити з алкоголем, якщо дане захворювання вже є? Природно, краще від алкоголю повністю відмовитися, однак, деякі, скажімо так, правила все-таки є!

При цукровому діабеті 1-го типу, коли людина довічно змушений вдаватися до інсулін-замісної терапії, з алкоголем потрібно бути вкрай обережно, так як це дуже калорійний продукт і сам по собі уповільнює засвоєння глюкози, а вводиться за схемою інсулін в результаті не витрачається. Тому алкоголь ні в якому разі не можна приймати на голодний шлунок, а тільки після або під час прийому їжі, контролюючи при цьому рівень глюкози в крові. Введений інсулін потрібно обов’язково зменшити, щоб не довести себе до гіпоглікемічної коми, так як алкоголь підсилює його дію. Що ж стосується суб’єктивних норм, то прийом алкоголю повинен бути не більше 1 рази в тиждень. Для чоловіків 50 грам міцного алкоголю або 200 мл вина, або пляшка пива, для жінок вдвічі менше.

При цукровому діабеті 2-го типу справи йдуть значно складніше, і не всі розуміють цю небезпеку. Як говорилося вище, при даному типі діабету знижується чутливість клітин до інсуліну, навіть при його нормальній кількості. Алкоголь в цьому випадку зі свого життя краще повністю виключити, так як крім зниження чутливості до інсуліну, знижується і його вироблення через дії алкоголю на підшлункову залозу. В результаті навіть маленька чарка може привести до різкого падіння рівня цукру в крові і розвитку гіпоглікемічної коми. Єдиний алкогольний напій, який допускається — це червоне сухе вино, не більше 200 мл на тиждень, під суворим контролем рівня цукру в крові.

Але, якщо є виражені порушення метаболізму в бік ожиріння, спонтанні перепади рівня глюкози крові, ускладнення з боку серця, печінки і нирок, схильність до гіпоглікемії — алкоголь виключається повністю.

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии